Комп'ютерна розетка подвійна UTP RJ45 кат.6 екранована Sedna. Колір Графіт (SDN5000170)

Виробник: Schneider Electric
Код товару: SDN5000170
597.98 грн.

  • Доступність: На складі

Комп`ютерна розетка Schneider Sedna з роз`ємом RJ-45 призначена для підключення комп`ютера та периферійного обладнання до локальної мережі або мережі Інтернет, та використовується здебільшого у офісах або інших адміністративніх приміщеннях.

Для домашнього підключення комп`ютера/обладнання до Інтернету цілком згодиться звичайна 1-місна мережева розетка Шнайдер Седна RJ45, але, підводячи локальну мережу до кожного робочого місця співробітника в офісі, рекомендуємо використовувати LAN-розетку RJ-45 з двома роз`ємами - таким чином, Ви отримаєте можливість підключити як телефон, так і комп`ютер одночасно без зайвих кабелів у приміщенні.

Розетка для комп`ютера з маркуванням "UTP" призначена для підключення неекранованого кабеля зв`язку, на відміну від розеток STP, до яких можна підключати виту пару, що має захисну оболонку, що екранує кабель (фольговану або з дротової мідної оплітки).

Розетки RJ-45 Cat.5 (Кат.5) - категорія розеток, що призначені для організації мереж зі швидкістю передачі даних до 100 Мбіт/сек. А мережеві розетки Cat.6 (Кат. 6) вже використовуються для мереж зі швидкістю до 1 Гігабіт/сек.

Техничні
Виробник Schneider Electric
Серія Sedna

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре