Sedna

Показано з 1 по 15 з 316 (усього 22 сторінок)

Sedna

Бездоганний дизайн Scnheider Sedna

Електрофурнітура серії Sedna компанії Schneider Electric - це лінійка електроустановочних виробів, яка з моменту виходу на ринок в 2012 році підкорила серця дизайнерів по всьому світу і продовжує завойовувати симпатії до сих пір.

Електрофурнітура серії Sedna поєднує в собі одночасно зручність і простоту керування освітленням і опаленням в будинку, а також володіють витонченими формами і відмінною якістю.

Колекція Шнайдер Седна, будучи зразком сучасного мінімалістичного дизайну, прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр завдяки 5 квітам механізмів:

  • білий;
  • слонової кістки;
  • титановий;
  • алюмінієвий;
  • графітовий.

Рамки представлені в тих же колірних рішеннях. Родзинкою колекції вважається яскраво-червона рамка, яка створює особливий шик в декорі. Комбінуючи механізми і обрамлення різних кольорів, можна отримати неповторний мікс, який підкреслить особливість вашого інтер'єру.

Довговічність і надійність

Розетки і вимикачі Sedna від провідних дизайнерів концерну будуть радувати довгі роки, оскільки якісний пластик з часом не деформується і не знебарвиться на сонці.

Слід зазначити довговічність продукції, яка витримує щоденну експлуатацію протягом тривалого терміну. Металевий супорт гарантує жорсткість конструкції, не схильний до іржі і корозії завдяки застосуванню товстої оцинкованої сталі. Монтувати продукцію Scnheider Sedna дуже просто, оскільки на кожному виробі нанесене чітке маркування, «лапки» для монтажу міцні і довгі, вставки з пластика захищають токоведучу частину, а клемники відкритого типу з клемами в один ряд і система безгвинтових затискачів дозволяють встановлювати вироби в личені хвилини. Телескопічна основа забезпечує ідеальне прилягання виробів Scnheider Sedna навіть до нерівних поверхонь.

Весь функціонал в одній серії електрофурнітури

В каталозі Седна Шнайдер ви знайдете силові розетки і вимикачі (одно-, двоклавішні, прохідні) зі світлоіндикатором і без нього, TV / R / SAT, комп'ютерні та аудіорозеткі, світлорегулятори. Піклуючись про вашу безпеку, компанія-розробник випустила заглушки і розетки, в яких є захисні шторки, які особливо актуальні в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря.

Поодинокі механізми можна міксувати в багатопостових рамках (до п'яти позицій). За рахунок вертикальних рамок ви можете розмістити все необхідне навіть на вузькій стіні.

Крім звичних найменувань електрофурнітури, в каталозі Седна Шнайдер представлені терморегулятори і механізми датчиків руху, яких не було в більш бюджетних серіях, таких як Schneider Asfora. Термостат забезпечує управління температурою в приміщенні, без помітних провалів або стрибків. Датчик руху (датчик присутності) в автоматичному режимі вмикає і вимикає освітлення в залежності від присутності людей або від умов природного освітлення (датчик освітленості).

Замовити продукцію Schneider Sedna, а також Schneider Unica в Харкові з доставкою в Київ, Одесу та інші міста України ви можете через форму на сайті.