Asfora

Показано з 1 по 15 з 294 (усього 20 сторінок)

Asfora

Schneider Electric Asfora спрощує життя

Концепція сучасного інтер'єру має на увазі поєднання естетики і функціоналу. Електрофурнітура серії Asfora від бренду Schneider Electric дозволяє не поступатися цими принципами у створенні будь-якого приміщення. Завдяки лаконічному дизайну та широкому вибору колірної гами розетки, вимикачі та світлорегулятори стануть невід'ємною частиною вашого простору. Обираючи фурнітуру Asfora компанії Schneider, ви отримуєте шість варіантів колірних рішень:

  • білий;
  • кремовий;
  • антрацитовий;
  • сталевий;
  • алюмінієвий;
  • бронзовий.

Якісний термостійкий пластик не змінить колір зовнішніх елементів з плином часу. Чітке маркування з позиціонуванням і схемою приєднання, довгі і міцні монтажні лапки, відкриті клемники, спеціальні напрямні і конструкція безгвинтових затискачів спростять монтаж, а воронкоподібний вхід захистить дріт, запобігаючи короткому замиканню. Підвищені вимоги до якості і товщині оцинкованої сталі забезпечать стійкість до іржі і деформації. Продукція європейської якості за демократичною вартості надійно служитиме роками, витримуючи щоденне використання. Цими якостями також володіє і інша серія електрофурнітури - Sedna від Schneider Electric.

Освітлення і комфорт зі Шнайдер Асфора

Лінійка вимикачів для жалюзі дозволяє регулювати природне освітлення, елегантне світлодіодне підсвічування вкаже шлях до клавіші, а світлорегулятори допоможуть створити неповторну атмосферу в приміщенні в будь-який час року і заощадити до 20% енергії. Серія TV / R / SAT, аудіо- і комп'ютерних розеток - засіб отримати доступ до всіх засобів інформації через зручні роз'єми. Підключити телефон, комп'ютер, телевізор чи ігрову приставку або насолоджуватися музикою по всьому будинку, уникнувши павутиння неестетичних дротів, - все це можливо з лінійкою електрофурнітури Асфора компанії Шнайдер, що добре зарекомендувала себе на ринку.

Ваша безпека для Schneider Electric Asfora насамперед

Металевий супорт з отворами по периметру забезпечить надійну фіксацію конструкції. В каталозі Шнайдер Асфора представлений широкий вибір одинарних і подвійних розеток, із заземленням і без, із захисними шторками, з кришкою, в базових відтінках (білий, кремовий). Механізми легко виймаються з одинарних рамок і дозволяють комплектувати ряд виробів в єдину композицію за допомогою багатопостових рамок (максимальна кількість - шість позицій).

У своїх відгуках про Schneider Asfora клієнти відзначають зручність монтажу різних механізмів за допомогою горизонтальних і вертикальних рамок. Каталог продукції Шнайдер Асфора включає 34 найменування функціональних одиниць, які задовольнять всі ваші потреби в користуванні електроприладами, підкреслять унікальність і стануть родзинкою інтер'єру завдяки широкому функціоналу і естетичному дизайну електрофурнітури виробника з світовим ім'ям.